Nominace do soutěže zdravotně postižený zaměstnanec roku 2020

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením nás požádal o šíření následující zprávy:

Dobrý den,
moc Vás zdravím, kontaktuji Vás z Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP), z projektu Srdcerváči a chci Vás seznámit s dalším, již 10. jubileiním ročníkem soutěže pro osoby se zdravotním postižením (OZP) – Zdravotně postižený zaměstnanec roku 2020 (ZPZR 2020).
Jedná se o jedinou soutěž svého druhu v ČR, kde se oceňují handikapovaní OZP pracovníci. Je to projekt, kdy zaměstnavatelé mohou navrhnout své kolegy do soutěže z Chráněného trhu práce (zaměstnavatel s více než 50 % zdravotně postižených zaměstnanců) nebo z Otevřeného trhu práce.
Posílám Vám v příloze informace, kde se dozvíte – jak je možné handikapovaného OZP zaměstnance navrhnout na tuto prestižní cenu. Ohledně projektu Zdravotně postižený zaměstnanec roku 2020 (ZPZR 2020), nominace zde: http://zamestnanecroku.cz/ a do 31.1.2021 je možné Vašeho zaměstnance přihlásit. Budeme velmi rádi pokud své zaměstnance nominujete. Všichni finalisté dostanou hodnotné dárky a slavnostní vyhlášení se koná na pražské Staroměstské radnici – v Brožíkově sále, v březnu 2021.

Pro bližší informace můžete kontaktovat Kláru Velíškovou (klara.veliskova@nfozp.cz).

Zaměstnanec roku 2020 ve spolupráci s HKP

NFOZP – Zaměstnanec roku