Anketa – doprovodný program sněmu 2015

Vážení členové,

pro letošní sněm AZZP ČR máme rezervovaný Skalský dvůr ve dnech 13. – 14. května 2015. Výkonná rada se shodla na trochu odlišné organizaci oproti dosavadní tradici s tím, že vlastní sněm by se uskutečnil již první den (odpoledne) se společnou večeří a pokračováním ve volné diskusi členů. Na druhý den připravujeme program zaměřený na obchodní témata, která mohou zajímat většinu členů.

  • Jak navazovat a udržet kontakt a spolupráci s velkými společnostmi. Jsme již dohodnuti se zástupci ČSOB a.s. a jednáme se Škodou Auto a.s., ve hře jsou ještě další.

  • Co je to „společensky odpovědné zadávání veřejných zakázek a jaké se připravují legislativní změny v oblasti zvýhodněných veřejných zakázek.

  • Jak lze optimálně využít web „náhradní plnění“ k prezentaci výrobků a služeb. Vysvětlení koncepce webu, ukázka vydařených prezentací s doporučením, zhodnocení zkušeností z přípravy a ostrého provozu. Návrh cílů dalšího rozvoje a definování nevyužitého potenciálu webu.

Abychom mohli se vší odpovědností pozvat hosty a zorganizovat tento doprovodný program, potřebujeme znát rozsah vašeho zájmu o účast druhý den 14.5.2015 dopoledne. Vyjádřete se, prosím, v připojené anketě. Na základě vašeho zájmu již budeme moci rozeslat pozvánku a organizovat účast hostů.

 

{jvotesystem poll=|37|}

 
0 odpovědí/odpovědi

Napište odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Přidejte komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..