AZZP je znovu partner soutěže Firma roku
Vážené kolegyně a vážení kolegové,
rádi bychom vám oznámili, že jsme opětovně navázali spolupráci s Hospodářskými novinami v rámci jejich soutěží na podporu malého a středního podnikání – Firma roku 2013 a Živnostník roku 2013. AZZP ČR má v těchto soutěžích status odborného podporovatele projektu. Rádi bychom vás i tímto do soutěží přizvali. Registrovat se můžete online na zde.
Prvních 100 podnikatelů, kteří kompletně dokončí přihlášku, získává dokonce roční předplatné Hospodářských novin.
Co vám účast v podnikatelských soutěžích přinese:
- zapojení do sítě dalších firem, které mohou být vašimi partnery,
- účast na nejvýznamnější podnikatelské události v regionu,
- v případě úspěchu publicita a ocenění, které je považováno za doporučení.
Soutěže jsou vyhlašovány na krajské úrovni (ve všech 14 krajích České republiky) i celostátně. Podmínkou pro firmy je minimálně dvouletá účetní historie a maximální obrat 1,5 mld. Kč, pro živnostníky alespoň jeden rok podnikání.
AZZP ČR tyto aktivity zaměřené na podporu malého a středního podnikání podporuje, proto bychom rádi naše členy vyzvali, aby účast v těchto soutěžích zvážili. V případě úspěchu v soutěži se zviditelňuje celá naše oblast podnikání, což může pomoci upozornit na problémy, které naší činnost komplikují. V případě jakéhokoliv dotazu se klidně obracejte na Michala Kaderku telefonem 777 771 084, či emailem: michal.kaderka@communa.cz
Nakonec to podstatné: nominace končí 31.5.2013.
Tedy neváhejte, Výkonná rada AZZP ČR
Napište odpověď
Chcete se připojit k diskuzi?Přidejte komentář!