Deklarace sociálního podnikání

AZZP ČR společně se SČMVD a NFOZP se dohodli na ustavení Charty sociálního podnikání zaměřené na podporu zaměstnávání OZP a přijali její Deklaraci.

Stalo se tak na tiskové konferenci, která se konala dne 31.1.2011 Tisková zpráva.

Smyslem této iniciativy je prosazování společného a koncepčního postupu při řešení systému podpory zaměstnávání osob se zdravotním postižením nejen na tzv. „chráněném“ trhu práce, ale i na trhu volném. Očekáváme, že přijatou deklaraci podpoří další sdružení, podnikatelé i  jiné právnické a fyzické osoby, které nesouhlasí s tím, aby prosté škrty výdajů byly nazývány reformou.

Partneři společně vyzývají k podpoře všechny právnické i fyzické osoby, které mohou svoji podporu vyjádřit e-mailovou zprávou na adresu herynek.p@ergotep.cz nebo na adresu sulc@azzp.cz nebo rychtar@scmvd.cz.

Cílem je společným postupem s dalšími partnery zabránit nevratným legislativním i nesystémovým opatřením, která by zlikvidovala řadu pracovních míst i specializovaných zaměstnavatelů OZP a jejich chráněných dílen. Nabízíme spolupráci a pomoc při nalezení dlohodobějšího a efektivnějšího řešení, pro které už dávno dozrál čas.

0 odpovědí/odpovědi

Napište odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Přidejte komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..