banner-KNITVA-fishandhunt

Obchodní reklama členů na webu

V souvislosti se změnami legislativy a pravidelným spravováním obsahu stránek se výrazně zvyšuje návštěvnost a tohoto trendu může být pozitivně využito také k obchodní propagaci členů. Bylo proto přistoupeno k realizaci záměru, který byl schválen na posledním sněmu. Na stránkách byl v šabloně vzhledu zprovozněn modul pro reklamu, který na vyhrazeném místě bude zobrazovat náhledy reklamních bannerů. Bannery se budou střídat po každé změně obsahu stránek, tedy po každém kliknutí návštěvníků na stránkách AZZP.

Na sněmu bylo dohodnuto, že tato služby bude pro členy zpoplatněna, ale za velmi výhodných podmínek. VR rozhodla, že prvních 5 přihlášených členů získá reklamu na půl roku zdarma. Ostatní si pak mohou reklamu předplatit za symbolickou částku 1 200,- Kč na rok, případně 100,- Kč za měsíc.

Nyní je již vše připraveno, a proto se od této chvíle mohou členové přihlásit o zřízení reklamy. Podmínkou je příprava a dodání grafického banneru o velikosti 220×180 bodů v grafickém formátu png nebo jpg, který si každý zájemce musí zajistit sám. Jiný formát nebo rozměr reklamy není možné na stránkách zobrazit a kancelář AZZP nemá technické ani časové prostředky, aby s přípravou bannerů členům vypomohla.

Požadavky na zveřejnění reklamy s připravenými bannery zasílejte na adresu vechet@azzp.cz, kopii na rychtar@azzp.cz.

Příklad reklamního banneru splňujícího technické požadavky na zobrazení v šabloně webu je zobrazen níže.

banner-KNITVA-fishandhunt

0 odpovědí/odpovědi

Napište odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Přidejte komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..