logo Q4Wlogo s nazvem

Partner Q4WORK

Q4WORK je první a jedinou společností v České republice, která poskytuje prostor pro zveřejňování nabídek práce pro seniory, důchodce a OZP.

Q4WORK je webová platforma, kde se potkává zájem firem o zaměstnance v důchodovém věku a nebo OZP, se zájmem lidí v důchodovém věku a OZP, kteří práci hledají. Podporujeme seniory, důchodce a OZP na trhu práce s cílem předejít nárůstu sociálních problémů. Snažíme se omezit vliv sociálního vyloučení této významné části naší společnosti z aktivního života a práce.

Míra nezaměstnanosti lidí starších 50 let a OZP je v České republice velmi vysoká a je výsledkem především celkového nezájmu zaměstnat lidi z těchto jmenovaných skupin.

Q4WORK je zde proto, aby pomohl řešit tento sociální problém týkající se právě nízké míry zaměstnanosti seniorů a OZP.

V případě že nabízíte pracovní příležitost vhodnou pro tyto cílové skupiny, neváhejte a navštivte www.q4work.com, kde najdete ,,Klientský servis,, v podobě telefonního a emailového kontaktu a kde vám rádi při jakýchkoliv nejasnostech zodpovíme vaše dotazy. Našim cílem je najít kvalitní zaměstnavatele a podpořit životní úroveň seniorů, důchodců a OZP.

Webová a informační platforma Q4WORK se liší od běžných komerčních zprostředkovatelů i agentur svojí základní koncepcí a nabídkou, která obsahuje i možnost přímé konzultace seniorů a OZP o možnostech nalezení uplatnění za podmínek odpovídajících jejich schopnostem a individuálním potřebám. Naopak může sloužit i našim členům jako zdroj informací o nových zaměstnancích se ZP.

logo Q4Wlogo s nazvem

0 odpovědí/odpovědi

Napište odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Přidejte komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..