15 Let Kvalitních Oděvů a Společenské Angažovanosti: Úspěch Firmy 2p Servis oslavuje Mezník”

2P Servis je firma, která si získala respekt a uznání ve svém oboru. Byla založena v roce 1994 a letos oslaví 15 let od roku, kdy přešla na právní formu společnosti s ručením omezeným. V provozovnách a kancelářích v Sušici, Plzni, Horažďovicích a Benešově zaměstnává okolo 130 zaměstnanců. Průměrně 80 % z nich má fyzické zdravotní postižení. To není pouhá statistika, ale svědectví o tom, jak 2P Servis poskytuje druhou šanci lidem, například po úrazu či nemoci. Umožňuje jim také pracovat na zkrácený úvazek, flexibilní pracovní dobu a přizpůsobení pracoviště dle jejich individuálních potřeb.

Firma se specializuje na výrobu vysoce kvalitních profesních oděvů, které nacházejí uplatnění v širokém spektru odvětví, jako je zdravotnictví, sociální služby, hotelnictví, potravinářství, gastronomie, wellness salony a zdravotní centra. Jejich nabídka produktů zahrnuje pečlivě zpracované oděvy v různých barvách a velikostech. Jsou dostupné jak skladem, tak zpracované na zakázku.

Jednou z klíčových výhod této společnosti je možnost poskytování náhradního plnění. Státní instituce a soukromé firmy tak mohou ušetřit nemalou část finančních prostředků a plnit povinný 4% podíl zaměstnávání osob se zdravotním postižením nákupem od firem, jako je právě 2P Servis. Tedy těch, které zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením.

Jedinečným prvkem služeb 2P Servis je také přímá komunikace se zákazníky. To umožňuje poskytovat individuální péči a služby přizpůsobené jejich potřebám. Mezi nabízené výhody patří možnost zápůjčky oděvů v různých velikostech před samotným nákupem, balíčkování oděvů s jasným označením pro jednotlivé zaměstnance, a i možnost strojové výšivky loga a digitálního potisku.

Cílem a snahou společnosti 2P Servis je dosáhnout maximální spokojenosti klientů, jimž věnují nadstandardní péči, a to nejen před samotným nákupem. 2P Servis je všude tam, kde je potřeba, připraven splnit požadavky a očekávání svých zákazníků.

Andrea Zíbarová

0 odpovědí/odpovědi

Napište odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Přidejte komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..