Průzkum ke vzdělávání OZP – nejen pro členy

Fond dalšího vzdělávání http://fdv.mpsv.cz je příspěvkovou organizací, která připravuje projekt zaměřený na vzdělávání zaměstnanců a uchazečů se ZP, zřejmě specificky zaměřenou obdobu známých projektů “Vzdělávejte se pro růst…” v obdobném pojetí.

Jen sami zaměstnavatelé vědí kolika, jakým a v čem by bylo možno zaměstnaným spolupracovníkům se ZP pomoci tímto způsobem. Samozřejmě je to i cesta ke zvyšování konkurenceschopnosti firem typu ZZP.

Dotazník je předběžný, zatím jde jen o průzkum, na který by měly navazovat další konzultace a návrhy. Je tedy možno jej vyplnit (intuitivně) za několik minut.

Vyplněný dotazník prosím zašlete na adresu katerina.krizova@fdv.mpsv.cz.

K některým otázkám je potřeba vysvětlení:

  • otázka 3. – příspěvek je myšlen na celou akci a v relaci s otázkou č. 4,
  • otázka 4. – je jasné, že doba se musí lišit podle kvalifikace a odborné náročnosti vzdělávání, druhá věc jsou provozní podmínky, prostor k uvolňování lidí a podobně, proto uveďte rámcovou představu, která odpovídá momentální praktické potřebě ve firmě,
  • otázka 8. – je možné vyjít z klasifikace NACE, uveďte převažující obor činnosti (sektor je trochu zavádějící pojem). Pokud uvedete několika slovy popis převažující činnosti – odbornosti, stačí.

Díky všem, kteří věnují pár minut užitečné věci.

0 odpovědí/odpovědi

Napište odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Přidejte komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..