Průzkum struktury a kvalifikace práce OZP

Vážení členové,

Vzhledem k probíhajícím jednáním s MPSV ČR se ukázala potřeba získat některé údaje o segmentu ZZP50%+ jako podklad pro hledání parametrů a kritérií v nové úpravě od roku 2017.

MPSV ČR zajistí screening příjemců příspěvku dle § 78 a struktury skutečně čerpaných příspěvků, naší úlohou je získat konkrétní představu o struktuře pozic, na kterých pracují OZP (alespoň na vzorku členů AZZP ČR). Dohody o vymezení CHPM sice obsahují údaj ISCO o profesích, ale nenalezli jsme způsob, jak tyto údaje racionálně vyhodnotit a sumarizovat, navíc tato struktura je pro deklarovaný účel nevhodná a příliš složitá.

Proto si dovolujeme požádat vyplnění přiložené tabulky, zdůrazňujeme, že se nejedná o přesné statistické údaje, ale o kvalifikovaný průzkum.

V případě, že OZP zastává více typů činnosti, uveďte převažující. Ve druhé tabulce uvádějte jen fyzický počet spolupracovníků (v celých číslech).

AZZP ČR sdružuje jen menší část celkového počtu ZZP v ČR, i když podíl našich zaměstnanců představuje cca třetinu z podpořených OZP, proto tentokrát apelujeme na 100% návratnost průzkumu – je to především v našem zájmu.

Prosíme o zaslání vyplněných tabulek na augustova@azzp.cz do 10. března t.r.

V případě nejasností se neváhejte na nás obrátit.

Děkujeme za Vaši spolupráci.

 

Příloha: tabulka

0 odpovědí/odpovědi

Napište odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Přidejte komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..