Tradičně nás oslovil Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP), který pořádá již 11. ročník soutěže pro osoby se zdravotním postižením (OZP) – Zdravotně postižený zaměstnanec roku 2022 (ZPZR 2022). V této soutěži se oceňují handikapovaní OZP zaměstnanci. V rámci tohoto projektu mohou zaměstnavatelé navrhnout své zaměstnance nebo kolegy. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích. První kategorií je Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce (zaměstnavatel s více než 50 % zdravotně postižených zaměstnanců), druhou kategorií je Zaměstnanec roku z otevřeného trhu práce.

V příloze uvádím informace, jak je možné se soutěže zúčastnit a jak zaměstnance do soutěže přihlásit (do 31.1.2023). Všichni finalisté se mohou těšit na hodnotné dárky, slavnostní vyhlášení se koná v Brožíkově sále na pražské Staroměstské radnici.

NFOZP také nově vytvořil portál Pracovní tržiště, který propojuje osoby se zdravotním postižením (OZP), kteří hledají práci a budoucími zaměstnavateli: www.pracovnitrziste.cz.

Pro bližší informace ohledně těchto projektů NFOZP můžete kontaktovat Kláru Velíškovou (klara.veliskova@nfozp.cz).

JM

Příloha:

NFOZP – Zaměstnanec roku

0 odpovědí/odpovědi

Napište odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Přidejte komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..