Upomínka pozvání na sněm a návrh Statutu AZZP

Vážení členové,

na základě zaslaných připomínek a jednání Výkonné rady přikládáme návrh Statutu AZZP ČR, který je nutné projednat na zasedání letošního sněmu.

Dle článku V. odst. 3. platného Statutu AZZP nemůže o změně Statutu rozhodovat náhradní sněm, proto důrazně apelujeme na potřebnou nadpoloviční účast na letošním sněmu. Vzhledem k tomu, že aktuální počet členů v tomto okamžiku vzrostl na 131, je nezbytná účast alespoň 66 statutárních nebo zmocněných zástupců. Stávající Statut neupravuje ani neomezuje počet zmocnění, která je možno udělit některému z přítomných členů. Proto je platný nejen hlas přítomného statutárního zástupce člena, ale i hlas zmocněné osoby tímto statutárním zástupcem. Pověřit je možno samozřejmě též přítomného zástupce jiného člena, nebude vyžadováno zmocnění v ověřené podobě, postačí podpis s případným razítkem firmy.

Počet návratek zatím zdaleka nedosahuje potřebné nadpoloviční účasti, v případě zahraničních cest nebo jiných důležitých překážek využijte prosím některé z uvedených náhradních možností.

Ing. Karel Rychtář

místopředseda AZZP ČR

0 odpovědí/odpovědi

Napište odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Přidejte komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..